Latest Blog

PHP все про пошукову оптимізацію та веб розробку українською

Досі вважаєте, що кар’єрний потенціал соцмереж обмежується вакансіями SMM-менеджера, копірайтера, таргетолога чи дизайнера? Тоді ви багато втрачаєте, адже кількість професій тут значно зросла за останні роки. Переглянули ваканcії на джоб-сайтах, у тематичних групах та телеграм-каналах та знайшли аж 20 варіантів, якою може бути робота в соцмережах.

навички Middle WordPress Розробник

Знаходьте проект, наприклад, на GitHub, з відкритим кодом. На такі проекти зазвичай є списки з відомими багами. Ми починаємо постійну рубрику в блозі Комп’ютерної школи Hillel «Інтерв’ю з викладачем».

Стань затребуваним WEB-розробником, навчаючись у практиків

Зазвичай вони анонсують нову вакансію, прикріплюють анкету для подачі. Враховуючи велику кількість інтернет-магазинів, це досить затребувана діяльність. Найчастіше шукають людину на повний робочий день за стандартним графіком, з 9 до 18-ї години.

Пошук та підбір сервісів, платформ під конкретний запит. Вміння створювати та обробляти різні типи контенту. Вміння в потрібний момент побути і фотографом, і бариста, і водієм, і психологом. Це права рука блогера/інфлюенсера, його помічник у будь-яких питаннях.

Серед клієнтів можуть бути як блогери, так і бренди. З іншого боку, це шанс зайняти нішу та стати №1 у цій сфері. Так називають людей, яким вдалося створити настільки яскраві образи себе та свого життя у соцмережах, що за ними почали стежити тисячі чи навіть мільйони користувачів.

Ще я відкрив для себе нішу менеджменту в ІТ і став рухатись в цьому напрямку – став Project manager-ом. Навчання в IT Step відрізняє те, що тут немає непотрібних предметів, які відволікають твою увагу. Ти можеш сфокусуватися на тому, що тобі реально цікаво.

Здатність креативити та знаходити нові ідеї для сторіз. Англійська мову для читання технічної документації. Контроль версій, бази даних, безперервної інтеграції. Я вивчив з 0 мову C++ і сьогодні професійно заробляю цим на життя.

навички Middle WordPress Розробник

Спеціаліст з фундаментальною освітою, звичайно, все не знає, але у нього є головний навик – де знайти і як використовувати необхідні знання. Спеціаліст, який обожнює бути в кадрі, спілкуватися https://wizardsdev.com/ з людьми та розповідати про різні речі в межах своєї компетенції. Зазвичай такого спеціаліста шукають великі компанії, у яких багато клієнтів, складні послуги та високий прайс.

З професійних знань та навичок на цій позиції для нас важливі:

Зазвичай таких спеціалістів шукають разово, аби розвантажити основного менеджера чи адміністратора сторінки на період рекламних кампаній. Тому таку діяльність краще розглядати як можливий підробіток, а не основну роботу. Сучасні роботодавці, як правило, не пред’являють формальних вимог до вищої освіти кандидатів на посаду. Для них важливіше за все досвід, інтелект, мотивація фахівця. Я досяг певної межі у сфері настройки CMS і почав займатися версткою.

  • Такий спеціаліст повинен знаходити потрібну інформацію в інтернеті, зокрема в соціальних мережах.
  • Таких спеціалістів часто шукають маркетингові, рекламні агентства, ІТ-компанії, які розвивають свої ютюб-канали.
  • У нас немає письмових іспитів і тестів на заучування.
  • Пошук та підбір сервісів, платформ під конкретний запит.
  • Якщо попадалося якесь замовлення по налаштуванню CMS з елементами верстки, я його брав і намагався навчитись, щоб якісно виконати замовлення.

А також її можна поєднувати з іншим функціоналом у соцмережах. Наприклад, бути і адміністратором сторінки, і займатися промоактивностями. Звісно, чим більше обов’язків — тим більша оплата.

Після чого мені було без різниці, якою мовою кодувати. А також міжнародні сертифікати від компаній-партнерів. Наші методисти та викладачі постійно працюють над її покращенням і оновленням, щоб випускники академії могли гідно показати себе перед роботодавцем. Комп’ютерна Академія IT Step – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей.

Що зробити, щоб приєднатися до нашої команди?

Бек-енд розробник працює в тісному зв’язку з фронт-енд розробником, отримуючи від нього призначену для користувача інформацію і повертаючи йому оброблений результат. Мені завжди подобалось програмування, але саме Академія дала мені можливість побачити загальну картину і дала набір необхідних вмінь у всіх основних сферах. Одним з найважливіших пунктів, якому мене навчила Академія – це розуміння повної картини розробки проекту. Кожен студент може створити щось нове, презентувати продукт і отримати зворотній звязок. В нас був хороший викладач, який підтримував і мотивував.

Профі, який налагоджує зв’язки з блогерами й інфлюенсерами та знаходить можливості для взаємовигідних партнерств. Його завдання — прокачувати сторінки бренду до бажаної кількості підписників та формувати позитивний імідж компанії. Навчання в Академії організовано так, щоб студент зміг максимально зануритися в свою спеціальність, не відволікаючись на зайве. У нас немає письмових іспитів і тестів на заучування.

Щоб з’єднання з’ясувати це, я проаналізував 100% відкритих вакансій на DOU в Україні та LinkedIn в Каліфорнії. На мої радари потрапили серед інших вакансії компаній Facebook та Dell. Для кожної технології було підраховано відсоток вакансій, у яких вона вказана як обов’язкова, і окремо як «бажана, але не обов’язкова». Картина в Україні та Каліфорнії багато в чому схожа, але прослідковується низка відмінностей.

Тренд на розробку масок був ще минулого року, але залишається досі. Це важливий інструмент просування і для блогерів, і для комерційних акаунтів, тому попит на такого спеціаліста є. Типовий формат роботи — виконання разових замовлень. Це, скажімо так, прокачана версія адміністратора, який ще більше взаємодіє з клієнтами та працює над тим, щоб вони були задоволені компанією. Такий спеціаліст має бути амбасадором бренду й бездоганно знати усе про товари та послуги компанії, яку представляє. Його головна мета — формування позитивної репутації бренду.

Знає, як організувати вебінар у соцмережах, налаштувати email-розсилку чи підключити платіжну систему. Це переважно проєктна зайнятість або робота в режимі консультування, спрямована на досягнення конкретних цілей клієнта-блогера. Такі спеціалісти затребувані у діджитал-агенціях, маркетингових, креативних, комунікаційних агентствах. Також з ними на постійній основі чи в рамках проєкту можуть співпрацювати різні бренди.

Процес навчання на спеціалізованих курсах

Людина, яка рятує директ брендів або блогерів від потоку повідомлень. Головний KPI — відсутність листів, які загубилися чи залишилися без відповіді. Говорячи образно, бек-енд розробка – це створення двигуна автомобіля, в той час як фронт-енд розробка – це створення дизайну і функцій управління машини.

Комп’ютерні табори

Навчання в Академії побудовано за чітким алгоритмом. Із застосуванням цих знань на практиці і в домашніх завданнях, виробляється вміння. Багаторазово застосовуючи вакансія Middle WordPress Розробник нові вміння, вирішуючи приклади, завдання, лабораторні, тести, ви тренуєте навик. Йому потрібна компетенція у вирішенні робочих завдань і бізнес-процесів.

Якщо вам така роль у команді цікава — давайте поспілкуємось та обговоримо деталі. Вирішуйте ці проблеми і робіть свої пропозиції авторам проекту. В ідеальному випадку, ваш код візьмуть, і ви тепер контробьютор у відкритому програмному забезпеченні, що вже звучить непогано.

Це спеціаліст, який знає основні нюанси нової розважальної мережі TikTok, в курсі останніх трендів та розуміє, яке відео потрібно записати, аби зібрати тисячі переглядів. На ньому — розробка стратегії просування бренду серед аудиторії мережі, генерація ідей та створення контенту (зазвичай у співпраці з копірайтером, дизайнером, оператором тощо). Але при цьому важливо https://wizardsdev.com/ пам’ятати, що вузівська фундаментальна освіта закладає основу освіти, але її недостатньо для актуальних знань про сучасні технології. Тому в цій сфері важлива самоосвіта, щоб бути в курсі всіх нових технологій і інструментів. Але, в свою чергу, відсутність профільної освіти позначається в той момент, коли щось перестає працювати і людина не розуміє – з якої причини.

Робота підійде тим, хто вже вміє кодити або хоче спробувати, але не знає, з чого почати. Таких спеціалістів часто шукають маркетингові, рекламні агентства, ІТ-компанії, які розвивають свої ютюб-канали. Цей спеціаліст знає, як зробити вірусну маску для сторіз, що розлетиться по всьому інстаграму й принесе бренду чи блогеру купу безкоштовних підписників. Спеціаліст, який відповідає за просування акаунта за допомогою різноманітних маркетингових інструментів. На сьогоднішній день ми фактично з нуля будуємо відділ розробки, і будемо раді, якщо в команді з’явиться людина, яка візьме це під свій контроль.

Автор: Евгений Делюкин

Write a comment